Skocz do zawartości
Forum Burgmania

|więtokrzyski Rajd Maxi


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialem rozpoczac nowy watek poswiecony nie komercyjnej ale zacnej imprezie ktora zwie sie Swietokrzyski Rajd Maxi.Zacnej bo w zacnym towarzystwie ktore mam nadzieje przybedzie do Kielc w dniach 28-30 lipca br.

Tak jak poprzednia edycja i ta bedzie organizowana przez nas czyli uczestnikow i podobnie jak na wielkiej Burgmani mysle ze i tu bedziemy sie swietnie bawic.

Niestety nie udalo nam sie zaltawic tego samego osrodka wiec zatrzymamy sie

w Kielcach w hotelu Maraton

Cena za osobo dobe to 40zl.Jest na miejscu restauracja w ktorej mozna wykupic sobie sniadania.Jezeli bedzie wiecej chetnych na sniadania moge udac sie do kierownictwa restauracji i wynegocjowac menu i ceny !V .Sam hotelik jest bardzo przyjemny i malowniczo polozony do centrum Kielc skuterem jedzie sie 3 min.

Przy Hotelu znajduje sie ogrodzony parking wiec maszyny beda bezpieczne.

Na dniach podamy program imprezy wiec chwile cierpliwosci.Mam nadzieje ze uda nam sie uniknac oplaty "rajdowej" ale jezeli bedzie ona potrzebna to nie powinna przekroczyc 30zl(w koncu to impreza budzetowa)W Organizacji pomagac mi beda Iro i kolega Banat ktory mam nadzieje przelamie sie i aktywniej bedzie uczestniczyl w zyciu klubu bo jak narazie kolego to tylko nawijasz km i tu duzy respekt :)

Od dzis mozna rezerwowac miejsca noclegowe pod nr 041 362 91 16

Kielce ul.Boczna 15 Hotel Maraton.

Jezeli jest ktos chetny to zapraszamy i prosimy o potwierdzenie obecnosci w tym watku.Jak narazie zarezerwowalem 30mc noclegowych w pokojach 2-3 i 4 osobowych.

Kontakt ze mna na priv lub tel 692 862 235

Sponsorzy:

YAMAHA SALON KIELCE

UL.WARSZAWSKA 402

TEL. 041 332 95 71

YAMAHA SALON KIELCE

ZAKŁAD CUKIERNICZY BANATKIEWICZ

Janusz i Andrzej Banatkiewicz

ul. Zagórska 137, 25-346 Kielce

tel./fax: (41) 342 35 18, tel.: 368 17 65

http://www.banatkiewicz.kielce.com/

Pozdrawiam

majon

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jagroski

    15

  • Artix

    11

  • Qw@ki

    11

  • Pleban

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Szykuję naboje do ga?nicy :)

Szykuje się jaki? pożar? !V :)

No to rękawicę rzuciłe?, a my postaramy się j? podj?ć.

Plebania - wstępnie tak.

Odnośnik do komentarza

Siema Majon :):) , wszystko wskazuje na to że będę uczestniczył w tak zacnej imprezie jak? jest |więtokrzyski Rajd Maxi (od niego wszystko się zaczęło... :):) ), pozdrawiam :) !V :):):):)

Odnośnik do komentarza

Pablos i Aga postaraj? się zrobić wszystko co w naszej mocy aby Majonku dotrzeć do ciebie ....:), na dniach okre?limy się co i jak , narazie walczę z remontem nowo nabytego mieszkanka (ahh ci robotnicy) :):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety jest to dla mnie termin nierealny gdyż jeszcze nie będzie mnie w kraju , dopiero w niedzielę wieczorkiem będę dostępny , a szkoda bo w zeszłym roku też nie byłem na tej impresce :):):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmmm... Kraina Lataj?cych Scyzoryków... czemu nie?

A jak wła?ciwie jest z cen? noclegu w tym Hotelu bo n ich stronie można znale?ć to:

Hotel Maraton

Cennik

Cennik usług hotelowych: /1 doba/:

pokój 1-osobowy - 110,00 zł

pokój 2-osobowy - 160,00 zł

pokój 3-osobowy - 195,00 zł

pokój 4-osobowy - 220,00 zł

pokój 5-osobowy - 275,00 zł

pokój 2-sosobowy lub wieloosobowy do pojedynczego wykorzystania - 135,00 zł

miejsce w pokoju wieloosobowym - 40,00 zł

studenci - 40,00 zł

sala konferencyjna / 35 osób /, pierwsze 3 godziny, po - 50,00 zł każda następna godzina - 40,00 zł

dzieci do 4 lat - nieodpłatnie

opłata za psa lub inne - 15,00 zł

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Raczej inne , ale jak się będziesz upierał pewnie własn? budę dostaniesz na dwie nocki , zreszt? i tak pewnie w 3/4 nie przespane tylko przepite !scooter

Odnośnik do komentarza
Hmmm... Kraina Lataj?cych  Scyzoryków... czemu nie?

A jak wła?ciwie jest z cen? noclegu w tym Hotelu bo n ich stronie można znale?ć to:

Hotel Maraton

Cennik

Cennik usług hotelowych: /1 doba/:

pokój 1-osobowy - 110,00 zł

pokój 2-osobowy - 160,00 zł

pokój 3-osobowy - 195,00 zł

pokój 4-osobowy - 220,00 zł

pokój 5-osobowy - 275,00 zł

pokój 2-sosobowy lub wieloosobowy do pojedynczego wykorzystania - 135,00 zł

miejsce w pokoju wieloosobowym - 40,00 zł

studenci - 40,00 zł

sala konferencyjna / 35 osób /, pierwsze 3 godziny, po - 50,00 zł każda następna godzina - 40,00 zł

dzieci do 4 lat - nieodpłatnie

opłata za psa lub inne - 15,00 zł

Witam drogi markizie cena noclegu dla uczestnikow rajdu na haslo Swietokrzyski Rajd Maxi wynosi 40 zlociszycennik podany na stronie nas nie dotyczy !scooter

Ps.Pamietajcie ze przy rezerwacji noclegu podajemy nazwe imprezy!!!

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No oczywi?cie chyba niejest to trudne do domy?lenia się że Kuby na takiej imprezie zabrakn?ć nie może :lol: . Choćby rowerem to przybędę...

Tym razem zamierzam wrócić na 2 kołach... A Biga już przeganiac nie chce :P ( :D ).

Marcinku chwała Ci za chęć powtórki z poprzedniego roku...

Jedyne co Mnie martwi, to fakt blisko?ci centrum miasta i ogólnie ludzi...

W tamtym roku było WYPAS ponieważ bylismy niejako na uboczu... teraz nie patrzyłęm na usytuowanie hotelu na planie miasta Kielce, ale z opisu wynika, że jest to do?c blisko centrum...

Marcinku czy jest to aby na pewno dobry plan?

Tylko pytam, a kto pyta nie bł?dzi !yeah .

Poza tym tak czy siak mnie tam na miejscu zobaczycie... Urlopik na pi?tek siem załatwi i gitarra...

Pozdrówkas, Kubełek :lol: , vel. Wypłosz :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

|więtokrzyski Rajd Maxi został dodany do kalendarza imprez Burgmanii.

Chyba nie muszę pisać, że zrobię wszystko aby pojawić się na tak zacnej imprezie.

W końcu kto jak kto ale Majon zawsze kojarzy mi się z dobr? zabaw? !yeah

Odnośnik do komentarza

Postaram się wpa?ć na spotkanie , choć niestety tylko na pi?tek i kawałek soboty ... wybaczcie o 16 tej w Wawie mam slub przyjaciół .... musze być !yeah

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Co prawda solo ale jest bardzo duuuuuuza szansa ze sie pojawie. W takim razie do zobaczenia na szkieletczyznie :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:(:(:( :( :):)

NIESTETY NIE BĘDZIE MNIE I JUŻ CHODZĘ NAMINOWANY

Przepraszam Majonku, że nie bedzie mnie - niestety siła wyższa mnie usidliła podobnie jak Komara na wyjazd do Ryni.Może cos jeszcze powalcze ale nie s?dzę że co? wyjdzie z tego.

Bede czekał na relację ze zdjęciami ze zlotu

pozdrawiam wszystkich z Warszawy i innych miejscowo?ci co poznalem na zlotach w Grotnikach i Ryni.

Żałuje ze zostanie przerwana ci?gło?ć imprez zlotowych akurat tym zlotem :P;););):P:) ale w Stegnie i Lublinie będe napewno by nadrobić nieobecno?ć na Rajdzie |więtokrzyskim

odbije ze znajomymi w Stegnie i Lublinie :):):(;):P:)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Tym razem zamierzam wrócić na 2 kołach... A Biga już przeganiac nie chce :) ( ;) ).

Hehe, postaram sie byc, ale nic nie obiecuje. Burger nieopatrznie sprzedany, to tym razem bede Silverem, wiec nici z "wyprzedzania" ;) ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...