Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II- gi OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

My?lę, że nadszedł czas by obwie?cić ?wiatu pierwsze informacje odno?nie II- giego Ogólnopolskiego Zlotu Maxi- Skuterowego... *BURGMANIA 2006*

Zgodnie z pierwotnym założeniem zlot dużych skuterów miał się stać wydarzeniem cyklicznym, więc id?c za ciosem zaczynamy.........

Może zacznę od tego, że miejsce pozostaje nie zmienione. Orientowałem się jak wygl?daj? inne propozycje w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego i niestety bardzo szybko dochodziłem do wniosku, że nie jest to wła?ciwe miejsce pod zlot.

Jako, że moja współpraca z o?rodkiem WDW Rynia przebiagała w zeszłym roku wzorowo (wad było bardzo mało), więc decyzja zapadła... Zlot BURGMANIA 2006 odbędzie się na terenie o?rodka WDW RYNIA

Oto dokładne miejsce zlotu (dla tych którzy nie byli na BURGMANII 2005)

Zlot Burgmania 2006

Impreza odbywać się będzie w dniach 16- 18 czerwca a pierwszych zlotowiczów będziemy oczekiwać w pi?tek od godziny 12- stej przy biurze zlotowym.

Tak jak w poprzednim roku tak i w tym głównym miejscem zlotowym będzie przestrzeń między trzema dużymi domkami dwu piętrowymi...

p22100048sh.jpg

p22100071cm.jpg

oraz zadaszonym grillowiskiem...

p22100032ww.jpg

Program imprezy na t? chwilę nie jest jeszcze zamknięty ale już teraz mogę powiedzieć, że będzie podobny do zeszłorocznego jednak wzbogacony o kilka nowo?ci :D ... niestety na t? chwile nic więcej powiedzieć nie mogę.

Opłata zlotowa pozostanie nie zmieniona i wynosić będzie najprawdopodobniej 50 PLN. W opłacie zawarta będzie:

- Oplata za trzy dni zlotu

- Jadlo z grilla- w trakcie ustalania (piatek i sobota)

- Napoje (piatek i sobota)

- Piwo- szczegóły w trakcie ustalania (piatek i sobota)

- Koszulka lub czapka zlotowa (z logiem klubu)

- Gadzety firmowe - w trakcie ustalania

- Udzial w konkursach, zabawach karaoke i paradzie maxi skuterowej.

- Pokaz fajerwerków (Maximus edition :lol: )

- Atrakcje bliżej nieokre?lone na dzień 14 lutego :D

Co do spraw noclegowych...

Bardzo poważnym problemem był nasz termin ponieważ jest to długi weekend poł?czony ze ?więtem Bożego Ciała i o?rodek nie był gotowy na przyjęcie tak dużej ilo?ci braci skuterowej, jednak po długich pertraktacjach udało się zrealizować mój plan przekładaj?c zaplanowane już w 2005 szkolenia na inny termin :unsure:

Do rzeczy... mamy wstępnie zarezerwowan? tak? baze noclegow? (my?lę, że na każd? kieszeń):

1. Organizator zlotu- 3 duże domki wille z balkonami, łazienkami, TV (w sprawie blokowania dwóch z tych domków proszę kontaktować się ze mn?). Cena za domek 250 PLN.

2. Opcja droższa - komfortowa w budynku głównym:

- Pokoje 2- osobowe z łazienk?, rtv itp. Cena 120 zł za pokój. Ilo?c pokoi ograniczona !

3. Opcja tańsza- pawilony

- Pokoje 2- osobowe z łazienk? (w segmencie 4- os). Cena 60 zł. za pokój. Ilo?ć miejsc - 24.

- Pokoje 3- osobowe, łazienki na korytarzu. Cena 60 zł. za pokój. Ilo?c miejsc- 36.

My?lę, że każdy znajdzie wła?ciw? opcje dla siebie. Chciałem w tym miejscu zaznaczyć, że tak jak w zeszłym roku nie będzie opcji rozbicia namiotu ponieważ o?rodek nie jest do tego przygotowany. Wydaje mi się, że cena 20 zł za dobe (tańsza opcja) jest na tyle do przełknięcia, że ci?gnięcie ze sob? namiotu nie ma większego sensu.

Je?li idzie o rezerwacje pokoi w hotelu i pawilonach to już od jutra można je składać bezpo?rednio pod numerem telefonu:

(0-22) 768- 01- 66 p. Elżbieta Szymczyk

mail: wdw@wdwrynia.pl

Dla tych, którzy będ? chętni na dodaktowe wyżywienie na terenie o?rodka poza zlotowym jadłem WDW Rynia oferuje ?niadania, obiady i kolacje w rozs?dnych cenach.

Co do sponsorów i firm, które wł?cz? się do imprezy mogę powiedzieć wstępnie, że będ? to firmy ogólnie znane w ?wiecie skuterowym. Napewno podczas zlotu będ? różnego rodzaju prezentacje, pokazy czy możliwo?ci jazd próbnych nowymi modelami maxi (Suzuki, Kymco, Aprilia). Wszystko będzie wiadomo już wkrótce... narazie s? to wstępne zapowiedzi w trakcie pertraktacji... (możliwe że będzie można zobaczyć nowego An 400 K7 :) ).

Napewno na zlocie pojawi się ekipa TVN Turbo, więc będzie można zobaczyć jeszcze w tym roku realacje w TV... mam nadzieje, że ciekaw? :):) My?lę, że pojawi się także zwiastun naszego zlotu w programie Jedno?lad ale o tym innym razem...

Będ? też informacje w |wiecie Motocykli i w kalendariach zlotowych.

To tyle co mogę napisać na pocz?tek...

Dla tych, którym nie było dane bawić się z nami na I- wszym Ogólnopolskim Zlocie Maxi- Burgmania 2005 podrzucam relacje i wrażenia ze zlotu.

RELACJA ZE ZLOTU MAXI BURGMANIA 2005

MATERIAŁ BONUSOWY ZE ZLOTU MAXI BURGMANIA 2005

WRAŻENIA ZE ZLOTU MAXI SKUTEROWEGO BURGMANIA 2005 W RYNI

Na bież?co będę Was informował co się zmieniło i jakie nowe szczegóły zostały wprowadzone do programu.

Teraz czekam na Wasze głosy, pytania i wpisy chętnych, których mogę się spodziewać na prawdopodobnie największej imprezie skuterowej 2006 roku :)

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    29

  • MAXIMUS

    15

  • -=Dee Jay=-

    13

  • Artix

    11

  • Sympatycy

Hehe Mariuszku... Ja stawiam się na 100%.

Wstępnie proszę o rezerwacje na Moj? osobę Willi, pewno tej samej w której byli?my ostatnio w tamtym roku. Do tygodnia czasu powinienem zebrać ludzi do mieszkania w Niej i wtedy też otrzymałby? pieni?żki na konto... Nie ma co zwlekać... Przyjechac PRZYJADĘ...

Także 1 willa(ta pierwsza od biura zlotu), ta sama któr? w tamtym roku rezerwowałem niech będzie wpisana na Mnie...

Biorę j? na 100%, pozostaje Mi tylko zebranie ludzi do spania w ?rodku...

Co do samego zlotu, to JEZU|KU... Doczekać się nie mogę...

Nawiasem mówi?c nawet jakby Mi wtedy sesja wyszła, to j? mam w ...( :lol: ) i przyjeżdżam, a sesję się zaliczy w następny weekend...

Także narazie jestem załatwiony...

Pozdrówkas, kuba :D

P.S. hahahaha Mario nie pamiętasz? Ty wogóle mało pamiętasz chyba z wieczorów w Ryni :unsure: ... Ahhh te ?piewy wieczorne... A grill jak stał, tak stoi nadal... Po prostu co? Ci się wzrok rozregulował :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super ! :unsure:

Postaram się nie rzucać w oczy ze swoj? "popierdółk?" w parku maszyn, ale na imprezie to już mam nadzieję wesprzeć Maria... :lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza

#$*&&^%%

Następna impreza w czasie mojego żeglowania po Mazurach :unsure:

Jestem na jachcie kukiem, czyli oob? najważniejsz?, bo serwuj?c? zagrychę. Nie mogę nie jechać z chłopakami na doroczn? włóczęgę.

Bawcie się tam dobrze

Pozdrówka

P.s. Wypiejmy wspólnie przy innej okazji

Odnośnik do komentarza
Super ! :D

Postaram się nie rzucać w oczy ze swoj? "popierdółk?" w parku maszyn, ale na imprezie to już mam nadzieję wesprzeć Maria... :D

pzdr

No nie wiem czy umywalka to wytrzyma, juz Maria ledwo pomiescila :unsure:

Ciesze sie na zlocik, jasne ze bede !

pozdrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza

Piękne info :unsure:

Mam nadzieje podobnie jak Kubo,że sesje będe miał w innym terminie i pozwoli mi to na pokazanie sie na tej imprezie.

p.s

Kubo dobrze zrozumiałem, ja jednak ucze sie w specyficznej szkole, gdzie sesja jest w jednym jedynym terminie, bez poprawek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Piękne info :unsure:

Mam nadzieje podobnie jak Kubo,że sesje będe miał w innym terminie i pozwoli mi to na pokazanie sie na tej imprezie.

Hehe Rudy... Trochę mnie nie zrozumiałe?...

Bo JA nawet je?li BĘDĘ MIAŁ sesję w tym terminie, to przyjade... Sesję się zaliczy w następnym terminie...A zlotu już w tym roku drugi raz się nie zaliczy :lol: ...

hehe ale wolałbym nie ryzykować w ten sposób :D ...

Pozdrówkas...Qbłek :D

Odnośnik do komentarza

Juz jutro robie przeglad skuterka na nowy sezon.

Mam szalenczo daleki dystans do pokonania :unsure: jakies 20 km.

Trzeba bedzie sie niezle przygotowac

Nie moge juz się doczekac zlotu w ryni i klubowego spotkania :lol:

Odnośnik do komentarza

Jak nie jak tak... mnie Kubo mozesz juz zapisac do swojego domku, choc tym razem mozemy nie dzielic jednej kanapy :unsure: jakby sie dalo ;p jak nie no to jakos przezyje o ile nie bedziecie sie znowu z Zenkiem bic nademna :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
- Pokaz fajerwerków (Maximus edition :unsure: )

Widzę że zostałem już wpisany na listę zlotowiczów :D

Mieszkanko może być wszędzie byle nie w pokoju z umywalk? i Mariem :D:D:lol:

Odnośnik do komentarza

Pablos i Aga się wstawiaj? ( dwie kolejne maszynki w parku maszyn się chyba zmieszcz?).... tylko nie wiem jak moi szefowie zareaguj? na tak częste nieobecno?ci w pracy zwi?zane z tak licznymi i zacnymi imprezami :unsure: .

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że będę mógł spotkać ekipę któr? miałem możliwo?ć poznać na |więtokrzyskim Rajdzie Maxi, mam też nadzieję poznać wielu innych z forum burgmanni osobi?cie :unsure: I zobaczę osławione fajerwerki (Maximus edition :lol: )

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to i ja dodam ze z mojej strony zeby prada nie byla nudna to juz w zeszlym roku opracowalem 2 trasy przejazdu :lol: z czego jedna byla zaliczona w poprzednim roku a ta zapasowa inna od tamtej w 3/4 trasy zostaje na ten rok :unsure: za rok bede sie martwil jak poprowadzic parade na ten rok trasa juz jest :D Oj bedzie sie dzialo ale szczegolow nie zdradzam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam

Również będe i postaram się tym razem zostać chociaż na jedn? noc-ciekawe co tam będzie ciekawego :unsure:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.Jestem na 100%.A jak sprzęcior się rozkraczy w połowie drogi,to i tak przyjadę-na lawecie :lol:p.s:zamawiam spanko w pawilonie.Niemam ochoty walczyć z komarami jak w tamtym roku :unsure: .Pozdrawiam-Gregor. :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...